telefon: 535-552-850 telefon: 601-276-153

czynny w godzinach: 9:00-17:00

e-mail: art@sarzynski.com.pl

Książka o dekoracji wypieków "Moje cztery pory roku" Igi Sarzyńskiej

więcej o książce

Książka Moje cztery pory roku Igi Sarzyńskiej to niezwykła i piękna podróż do magicznego świata wypieków. Autorka przedstawia w niej swoje pomysły na dekoracje unikalnych tortów, babeczek i pierników. Książka podzielona jest na cztery rozdziały nawiązujące do pór roku. Ostatnią część stanowi ,,niezbędnik’’, w którym znajdują się dokładne instrukcje, przydatne porady i przepisy . Dzięki nim dekorowanie wypieków okaże się zaskakująco proste. Na ostatnich stronach książki znajdują się szablony, dzięki którym bez żadnych problemów wykonasz wszystkie pierniczki, ciastka i kwiaty cukrowe.

Zdjęcia do książki wykonała Kinga Błaszczyk-Wójcicka, niezwykle utalentowana fotografka i autorka bloga greenmorning. Dodatkowo w książce Autorka opowiada o swoich inspiracjach i krótkich historiach z jej życia.

Okładka: twarda
Format: A4
Liczba stron: 192
Cena: 79 zł

 • Książka „Moje cztery pory roku” Igi to niesamowicie barwna podróż pokazująca nam to, co najpiękniejsze w naszych sadach, ogrodach, lasach i polach.

  Paweł Małecki
 • Książka piękna w kolorach i perfekcyjna w wykonaniu dekoracji oddaje wyśmienicie charakter autorki.

  Bożena Sikoń
 • Myślę, że książka ta stanie się obowiązkową pozycją dla każdego, kto choć trochę interesuje się cukiernictwem lub zwyczajnie kocha piękne rzeczy.

  Tomasz Deker 
 • Przekładając kolejne strony przenosiłem się w cudowny cukierniczy świat, gdzie każdy detal, estetyczny dotyk autora podkreśla to, co najpiękniejsze w cukiernictwie.

  Michał Doroszkiewicz
kup on-line

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.