telefon: 535-552-850 telefon: 601-276-153

czynny w godzinach: 9:00-17:00

e-mail: art@sarzynski.com.pl

Prasa

Voyage

Grudniowe wydanie o najpiękniejszym pierniczkach i zimowym Kazimierzu.

Cakes and Sugarcraft

W zimowym wydaniu Cakes and Sugarcraft ukazał się artykuł o pracowni i naszych wypiekach.

K MAG

Iga Sarzyńska włascicielka i główny projektant Pracowni , jako laureatka konkursu ,,Młode Talenty’’ zorganizowanego przez magazyn KMAg i Gap pojawiła się w numerze styczniowym 2013 roku.

Magazyn Kuchnia

W kwietniu 2012 roku w Magazynie Kuchnia ukazał się obszerny materiał zdjęciowy  - nasze wielkanocne pierniczki zagościły  na stronach Kuchni oraz na samej okładce!

Wedding Cakes

Brytyjski prestiżowy magazyn Wedding Cakes – publikowany 4 razy w roku zawiera najciekawsze projekty tortów, babeczek i ciasteczek nadesłanych z wielu zakątków świata (Stany Zjednoczone, Kanada, Wielka Brytania, Australia, Nowa Zelandia, Włochy, Francja).
W numerze 41, 42, 43 i 44 ukazały się pomysły na dekorację tortów Pracowni Artystycznej Sarzyński z Kazimierza Dolnego  w obiektywie agencji Love You So .Ponadto nasza Pracownia, jako pierwsza cukiernia w Polsce, została wpisana na listę "World of talent" publikowaną w każdym numerze tego czasopisma.

Weranda Country

W marcu 2013 roku Weranda Country doceniła nasze Wielkanoce pierniczki. Na jej łamach ukazał się materiał zdjęciowy przegotowany przez stylistkę Katarzynę Sawicką.

Przegląd Piekarski i Cukierniczy

Od września 2011 utrzymujemy stałą współpracę z Przeglądem Piekarskim i cukierniczym, w którym co miesiąc ukazują się nasze inspiracje na dekoracje ciasteczek.

Magazyn Naj

W magazynie Naj pojawił się reportaż o długoletniej tradycji rodziny Sarzyńskich.  

Serwis korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z polityką prywatności.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.